Lepší pozice ve vyhledávači

Lepší pozice ve vyhledávači

Získejte lepší SEO a zvýrazněnou pozici ve vyhledávači Google. Pořízené snímky se zobrazí ve výsledcích vyhledávání Google, na Mapách Google a v Google+ Místech.

Profesionální fotografie obchodu

Profesionální fotografie obchodu

Součástí virtuální prohlídky je kolekce profesionálních fotografií vašeho obchodu, produktů, zajímavostí a dekorací pro váš online marketing a tiskoviny.

Mobilní zařízení

Mobilní zařízení

Virtuální prohlídky fungují všude. V chytrých telefonech (iOS, Android), tabletech, PC či Mac. Panoramatické fotografie můžete snadno vložit na vlastní web, sociální sítě a jiná místa.

Co jsou Google Fotografie firem?

Google Fotografie firem je nová služba Googlu. Používá technologii Google Street View a poskytuje kvalitní, plně interaktivní, 360stupňové virtuální prohlídky firem. Potenciální zákazníci už se nemusí zastavit přede dveřmi – mohou vejít dovnitř a užít si 360stupňovou virtuální prohlídku vaší firmy.

Díky integraci do Google Mapy, Google+ Místa, Street View a především vylepšených výsledků vyhledávání Google je tento projekt nepostradatelný pro váš business. Google používá speciální metriku při řazení výsledků vyhledávání, a právě Fotografie firem vám zajistí vylepšené výsledky vyhledávání, at už hledáte na počítači, tabletu nebo mobilu. Poskytněte bohatý interaktivní zážitek klientům vaší firmy.

Konkurenční výhoda – působivá & interaktivní

Nezáleží na tom, jestli má podnikatel prodejnu, hotel, bar, restauraci, posilovnu, květinářství, autosalon, hudební klub, galerii umění, muzeum, moderní kancelář nebo výrobní společnost – je jasné, že jakékoli podnikání zaměřené na klienty může využít přínosy tohoto inovativního firemního marketingového nástroje. Reálné situace, kdy s Google Fotografiemi firem už pracují budoucí zákazníci, jsou například: nevěsta, která touží po svatební hostině, se může podívat dovnitř hotelu/klubuna velikost salonků, zařízení, výzdobu atd. Někdo, kdo shání konkrétní styl oblečení, si může prohlédnout nabídku a celkový styl butiku; muž si může chtít rezervovat romantickou večeři pro sebe a svou partnerku, prohlédnout si menu a dokonce si vybrat konkrétní stůl nebo kapela/manažer si možná může chtít prohlédnout velikost a uspořádání pódia v klubu – Výhod je nekonečně mnoho. Fotografie firem je naprosto interaktivní zážitek, skoro jako byste „tam byli“!

Rozšířené výsledky vyhledávání Google

 • #
 • #
 • #

Firmy, které využívají tento nonstop marketingový nástroj, zvýší svou online viditelnost ve výsledcích vyhledávání Google – stejně jako na Google Mapách a nových Google+ Místech optimalizovaných pro firmy. Vyhledávání vrací poutavější a relevantnější stránky, a tím dává výhodu před místní konkurencí a vyrovnává šance proti velkým online prodejcům, velkým společnostem a řetězcům v okolí (viz obrázky níže). Google zobrazuje pozvánky k virtuální prohlídce prostřednictvím „Prohlédnout uvnitř“ a „Prohlédnout zvenku“, samotná prohlídka je navíc propojená se stávajícími body StreetView, a tak je celý virtuální zážitek ucelený jak pro majitele firem, tak pro zákazníky.

Komerční fotografie firem

Téměř jako „bonus“ pro firmy, které využijí služby Google Fotografie firem, pořídí fotograf až 15 fotografií bodů zájmu. Může jít například o: otevírací dobu, detaily firmy, ocenění, reklamní předměty/prodávané značky, menu, pohled z ulice, širokoúhlý záběr interiéru a výzdoby atd. Stejně jako u Virtuální prohlídky výše má majitel firmy plné vlastnické právo na tyto fotografie ve vysokém rozlišení a může je použít pro jakékoli marketingové účely podle svého uvážení. Ačkoli jsou virtuální prohlídky a fotografie v Google Mapách a na stránkách Google+ Místa (viz níže), oboje lze vložit na webové stránky/blog/Facebookovou stránku firmy a odkaz na samotnou 360° prohlídku lze snadno odeslat prostřednictvím jiných sociálních médií (Twitter, LinkedIn atd.) a emailu.

Kompatibilní s mobilními zařízeními

Webové prohlížeče poskytují působivý a plně interaktivní zážitek a dokáží prohlídku firmy zobrazit doma/v práci i na mobilních zařízeních. Technologie plynule běží na stolních počítačích (Windows/Mac) a noteboocích – vypadá obzvlášť dobře při zobrazení na celou stránku. Zařízení s Androidem (včetně nového tabletu Nexus 7 s gyroskopem a kompasem) samozřejmě fungují velice dobře a díky nedávno přidané plné podpoře a kompatibilitě s (iOS) iPady a iPhony už virtuální prohlídky Google Firem nemají vlastně žádná omezení při zobrazování na oblíbených domácích a mobilních zařízeních.

 • google street view on iphone

Shrnutí přínosů:

 • Jednorázové náklady. Na rozdíl od většiny marketingových činností, které závisí na opakovaných platbách.
 • Autorská práva na obrázky náleží majiteli podniku – žádné potíže s licencemi.
 • Oživte svůj podnik s 360stupňovou, interaktivní prohlídkou. Nechte své zákazníky procházet, zkoumat a zažít váš podnik jako nikdy předtím.
 • Vynikněte, zlepšete své výsledky vyhledávání Google a sdílejte se světem.
 • Sdílejte všechny maličkosti, které vy i vaši pravidelní zákazníci na vašem podniku milujete.
 • Získejte nové online zákazníky. Potenciální zákazníci okolo vás používají mobilní zařízení, Google Místa je nasměruje přímo k vám.
 • Přidejte si prohlídku fotografie firem na svou webovou stránku a stránky na sociálních sítích. Prohlídky běží na Googlu, takže žádné potíže s rychlostí nebo šířkou pásma.
 • Přes 80 % spotřebitelů začíná vyhledávání MÍSTNÍCH služeb, produktů a informací prostřednictvím vyhledávání Google.
Michal Švec
Kontaktujte nás, pokud chcete přilákat nové zákazníky.
Poptat Fotografie Firem Google